Polecane zapachy męskie

5 odpowiedzi, 324 wyświetleń

Pozwole sobie tutaj załozyć temat o zapachy męskie. Napotkałem inny na forum ale tam wiele osob polecało zapachy Diora czy Chanel. Może i mógłbym sobie pozwolic na taki zapach ale na razie nie chcę.Może polecicie tutaj jakieś fajne zapachy ale na każdą kieszeń?

Ze swojej strony polecam dwie serie: Playboy i mexx.
Mexx ma fajne zapachy, chociaż dla mnie są nieco zbyt świeże. I nie trzymają się przez to zbyt długo. Playboy o wiele mocniejsze, aczkolwiek same zapachy są bardzo słodkie, tak wiec średnio mi odpowiadają. Już wolę STR8. Jak chcesz przetestować coś co podoba się dziewczynom to polecam Love & Desire.
Sprawdziłem sobie ten love desire i cena wysoka Jakieś 2 stówki, a szukam czegoś poniżej setki.
Bo widocznie prawdziłeś sobie wersję premium, ale jest również wersja normalna a ona jest o wiele tańsza i możesz kupić za mniej więcej 60 zł. Jest jeszcze wersja mini ale moim zdaniem nie za bardzo się opłaca bo jest niewiele tańsza, a przy tym dużo mniejsza. Ogólnie kupiłem sobie ten zapach dla beki, ale okazało się, że bardzo podoba się płci przeciwnej ( mam jeszcze wersje premium, która jest moim zdaniem ładniejsza ale jak pisałeś droższa). Jak na swoja cenę to trzymają sie bardzo dobrze. Cały dzień na ciele i na ubraniach. Czuć je również i następnego dnia.
No już widzę, a czy feromony to przypadkiem nie jest jakieś placebo? W sensie, że po prostu podnoszą nasza pewność siebie?
Wydaje mi się, że nie.Aczkolwiek to,ze podnoszą pewność siebie to fakt bo z góry się nastawiasz na to, że Ci się uda bo masz na sobie ładny zapach. Zebrałem za nie jednak tak wiele komplementów od płci przeciwnej, tak więc moim zdaniem nie jest to jedynie placebo. Jedyny minus love desire to to, że raczej nie można ich drwać stacjonarnie, a trzeba zamawiać przez neta. Tak więc nie można sobie zobaczyć czy zapach się podoba czy nie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości